fbpx
+ 48 512 142 503
biuro@genealogia.info.pl

Konsultacje genealogiczne

Badania genealogiczne | Tłumaczenia metryk | Budowa drzewa genealogicznego | Poszukiwania przodków

Podczas poszukiwań genealogicznych rodzinny historyk niejednokrotnie spotyka się z tematami, które wymagają konsultacji z innymi. Szczególnie, gdy przodkowie przywędrowali z innego, nieznanego nam pod kątem genealogicznym rejonu geograficznego. Do takich osób skierowane są konsultacje genealogiczne.

Nasze konsultacje genealogiczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom genealogów. Z naszą pomocą dowiesz się, gdzie poszukiwać ksiąg metrykalnych z interesującej Cię parafii czy też do jakiego kościoła należała wioska, w której mieszkali Twoi przodkowie. Ale pomożemy też w innych tematach dotyczących poszukiwania źródeł do genealogii.

W trakcie konsultacji genealogicznych możemy również przeanalizować zebrane już przez Ciebie informacje o przodkach, abyś miał pewność, że zdobyte informacje są poprawne. Powtarzalność imion, nazwisk oraz innych danych powoduje, że czasami w jednej niewielkiej wsi mieszkało kilka osób o tym samym imieniu i nazwisku. My możemy zweryfikować te dane, sprawdzić poprawność odczytu zebranych dokumentów i zaproponować dalsze kierunki poszukiwań genealogicznych.

Konsultacje genealogiczne mogą obejmować np. miesięczny pakiet kilku godzin, w trakcie których będzie pozostawać do Twojej dyspozycji. Za pośrednictwem maila lub telefonu będziesz mógł zapytać o sprawy związane z poszukiwaniami czy zlecić tłumaczenie dokumentów.

Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu:

konsultacje genealogiczne

POSZUKIWANIA GENEALOGICZNE | TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW | KWERENDY ARCHIWALNE